Shkumbin Ismaili publikon “Të betohem” (Video)

Këngëtari i njohur shqiptar nga Maqedonia, Shkumbin Ismaili, ka publikuar projektin e tij më të ri.

“Të betohem” është projekti i ri i këngëtarit, që vjen tetë muaj pas bashkëpunimit me Ponin në “Nuk ta fal”.

Për muzikën dhe tekstin e këngës së re është përkujdesur vetë këngëtari.

Shperndaje