Ledri dhe Young Zerka nga Ulqini publikojnë këngën “Nona”

Ledri Vula e Young Zerka kanë publikuar këngën e tyre më të re.

 Nona”, titullohet projekti që e dyshja e ka publikuar ndërsa e kanë shoqëruar edhe me videoklip.Teksti i këngë është shkruar nga vet këngëtarët, ndërsa muzikën e ka bërë BigBangu.

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!