Veseli: Thaçi gjithsesi President (Video)

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli beson se kreu i PDK-së, Hashim Thaçi do të zgjidhet president gjatë muajit shkurt, ndërsa ka ftuar opozitën që të respektojë verdiktin e institucioneve të zgjedhura dhe t’i kthehet dialogut.

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!