Gazetari Engjell Serjani: Një kryetar si Gjeloshaj është pritur me vite

Gazetari i mirënjohur nga Shqipëria Engjell Serjani, përmes një prononcimi në facebook ka theksuar se një kryetar Komune, si Nik Gjeloshaj është pritur me vite.

“Nik Gjeloshi është kryebashkiaku që është pritur prej vitesh dhe i duhej Tuzit. Ky është vetëm fillimi i ndryshimit.

Urime dhe suksese ! “ përfundon Serjani.

Duhet theksuar që Engjell Serjani si gazetar është i njohur në të gjitha rrjedhat brenda dhe jashtë Shqipërisë. Vite më parë është dekoruar edhe me çmimin “Qytetarë nderi” në qytetin e Gjirokastrës. Njëkohësisht ai është edhe themelues i gazetës “Dita Jug” në Shqipëri, si dhe është anëtarë i Unionit të gazetarëve Shqiptarë.

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!