Gold AG publikon “E kam emrin preshevar” (Video)

Këngëtari, Arian Agushi sapo ka publikuar këngën e re.

“E kam emrin preshevar”, titullohet kënga më tekst dhe muzikë nga vetë këngëtari, ndërsa vokali përcjellës është nga këngëtarja Lule Mustafa.

Kjo këngë vjen për nderë të festes së 28 nëntorit,

“Veç ty”, Dhurata lanson klipin e ri

Dhurata Dora e ka sjellë këngën e re për fansat e saj të kompletuar me videoklip.

Cricket e ka bërë muzikën e kësaj kënge, ndërsa vet këngëtarja e ka shkruar tekstin.

Për anën vizuale është kujdesur Max Production.

“Bongo” ishte projekti i fundit i Dhurata Dorës që erdhi në bashkëpunim me Capital T.

Shperndaje