Termet i fuqishem 6,3 ball godet Ballkanin në ora 03:55

Një tërmet i fuqishëm ka goditur Ballkanin në orën 03:55.

Tërmeti ishte me magnitutë 6.8 dhe epiqendër kishte Shqiperinë.

Banorët kanë ndierë dridhjet e fuqishme të tokës i cili ka zgjatur për disa momente.

Termeti i fuqishem është ndier në Shqiperi, Kosovê,Mal të Zi, Maqedoninë e veriut…. /Malësia.ME/

Shperndaje