Plisat Prishtinë: Malësia jeton, vepron, frymon dhe voton vetëm shqip

Forimit Shqiptar në prag të zgjedhjeve lokale të 3 marsit që mbahën në Komunën e Tuzit i ka ardhe edhe një përkrahje, këtë herë nga tifo grupi Plisat nga Prishtina.

“Malësia jeton, vepron, frymon dhe voton vetëm shqip”, shkruhet në banerin e vendosur nga Plisat.

Fotografia e Plisat
Fotografia e Plisat
Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!