Ledri Vula publikoj këngën e re Kings (Video)

Ledri Vula ka publikuar sot këngën dhe klipin më të ri.

Ai në mënyrë të jashtëzakonshme sot në një koncert në sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë e ka prezentuar këngën më të re publikut e cila titullohet Kings.

Shperndaje