PRONAT DYPALËSHE – të shqiptarëve në të dyja anët e kufirit Shqipëri-Mali i Zi

Shoqata e Artistëve dhe Intelektualëve “Art Club” ka botuar këto ditë librin “PRONAT DYPALËSHE – të shqiptarëve në të dyja anët e kufirit Shqipëri-Mali i Zi” të autorit Hajrullah Hajdari.

Përurimi i librit do të bëhet të shtunën, më 29 qershor 2019, ora 20.00, në Galerinë e Qendrës së Kulturës – Ulqin.


Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!