Camaj rikthehet nga lëndimi dhe shënon, rikthehet edhe Deçiqi te fitorja

Deçiqi në Gollubovcë mundi Zetën me rezultatë 1:2 dhe arriti fitoren e parë në pjesën pranverore të kampionatit.

Skuadra nga Tuzi kaloi në epërsi me gol të Angjello Rudoviq në minutën e 10-të.

Sulmuesi Ilir Camaj u rikthye (71min) nga lëndimi dhe në minutën e parë në fushë arriti të shënojë për 0:2.

Rezultati përfundimtar 1:2 u vendos nga Goran Milojko në minutën e 81-të nga pika e bardhë.

Deçiqi, si dhe Sutjeska gjinden në vend të dytë, me nga 35 pikë.

Malësia.ME

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!