Gjeloshaj: Flm Ramës dhe Bushatit – Bushati: E kemi detyrim kushtetues Nik

Nënkryetari i Alternativës Shqiptare Nik Gjeloshaj përmes facebook ka falenderuar kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama dhe Ministrin e Punëve të Jashtme Ditmir Bushatin për angazhimin e tyre në procesin e formimit të komunës së Tuzit.

Gjeloshaj shkruan se, kur ishim bashk në këtë ja dolëm.

Respekt dhe dhasht zoti të vazhdoni të qeverisni e ndihmoni Shqipërin dhe shqiptarët kudo jemi, shkruan Gjeloshaj.

Ministri Bushati i është pëtgjigjur se është detyrim kushtetues për Shqipërinë./Malësia.ME/

Fotografia e Anton Gjokaj

Shperndaje