Alban Skënderaj lanson “Stoli i trëndafilave” (Video)

Këngëtari i njohur Alban Skënderaj ka publikuar këngën e tij më të re për fansat “Stoli i trëndafilave”.

Muzika dhe teksti janë realizuar nga vetë këngëtari, gjersa kënga është hedhur në Youtube vetëm në versionin audio me tekst.

Edhe kësaj here Albani surprizoi fansat e tij duke sjellë projektin e ri në heshtje, ndërsa ka trajtuar me delikatesë tematikën e dashurisë.

 Ky projekt pritet të jetë një tjetër sukses i radhës për këngëtarin. /Telegrafi/

Shperndaje