Llullaku përsërit javën e kaluar shënon dy gola dhe bën shqiponjën (video)

Futbollisti i Kombetarës Shqiptare, Azdren Llullaku po shkelqën në kampionatin e Rumanisë me skuadren e Gaz Metan.

Sulmuesi shqiptar sonte ka shënuar dopiete në fitoren e skuadres se tij, “Gaz Metan” në transfertën e “Targu Mures” me rezultatin 3-1.

Llullaku me golat e fundit arrin shifrën e 12 golave në kampionat nga 14 ndeshje të luajtura, dhe gjendet i pari në listën e golashënuesve në Rumani.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=7LIT6fLyWro

Shperndaje