Gjeloshaj: Gëzuar 28 Nëntori – Çdo mizorie e trysnie i kemi mbijetuar me dinjitet, bujari dhe të bashkuar

Kryetari i komunës së Tuzit dhe i Alternativës Shqiptare, Nik Gjeloshaj ka uruar 28 Nëntorin Ditën e Flamurit Kombëtar, me mesazhin se mbas tërmetit që goditi Shqipërin do të ringrihemi bashkë.

Historikisht Shqipëria dhe shqiptarët në periudha dhe rrethana të ndyshme kanë vuajtur shumë!

Por, çdo mizorie e trysnie i kemi mbijetuar me dinjitet, bujari dhe të bashkuar.

Gëzuar 28 Nëntori, Dita e Flamurit 🇦🇱🇦🇱

#DitaeFlamurit #Bashkë #Ringrihemi#metyshqipëri

Fotografia e Nik Gjeloshaj
Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!