Gjyste Vulaj publikon këngën “A po e keni hot” (Video)

Gjyste Vulaj ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

“A po e keni hot” titullohet kënga, të cilën këngëtarja e solli me një videoklip me skena që vërtet e bënë hot.

Gjystja vazhdimisht mahnit me skenat dhe pamjen e saj ekstravagante.

Shperndaje