Vulaj ftohet nga përfaqësuesja për ndeshjet kundër Turqisë dhe Holandës

Futbollistët e Deçiqit Kristijan Vulaj dhe Drasko Bozovic janë ftuar nga perfaqësuesja e Malit te Zi.

Ata jane ftuar për ndeshjet kundër Turqisë (1 shtator), Holandës (4 shtator) dhe Letonisë (7 shtator) në kuadër të kualifikimeve për Kupën e Botës 2022.

Poashtu Jonathan Dreshaj dhe Danilo Pesukic janë ftuar në përfaqesuesen U21 të Malit të Zi.

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!