Gjyste Vulaj puthet me një femër !

Gjyste Vulaj ka goditur me postimin e një fotografie të çuditshme që nuk e kemi parë asnjëherë më herët në profilin e saj.

Ajo ka puthur një femër, mirëpo nuk ka sqaruar se kush është ajo. Me sa duket në foto, ajo është në prapaskenë të ndonjë koncerti të saj dhe ajo duhet të jetë ndonjë fanse e Gjystes, transmeton lajmi.net.

Gjystja ka postuar foton me mbishkrimin:
“Ups!!
Puthja e par nga nje femer ,
Ma vodhi puthjen, but its ok.)”

Kështu duke bërë që ndjekësit e saj të quditen me këtë veprim të këngëtares shqiptare nga Mali i Zi, pasi që ajo është e martuar dhe ka dy fëmijë.

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!