Valle shqiptare në një ndeshje të NBA (Video)

Grupi “Shqiponjat e vogla”, të udhëhequra nga Liliana Cingu, performuan Vallen e Tropojës gjatë një ndeshjeje të NBA mes Toronto Raptors dhe Phoenix Suns, transmeton Mapo.

Në videon e mëposhtme mund të shikoni këtë moment emocionues.

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!