FORCA: Mesazh urimi me rastin e Vitit të Ri 2019

Të nderuar,

Me shpresë që Viti i Ri 2019 të jetë vit i suksesëshëm dhe pozitiv në të gjitha segmentet e jetës posaçërisht për shqiptarët anë e mbanë botës.

Uroj që ky vit të sjellë në familjet e juaja shëndet, begati, mirëkuptim dhe tolerance, Urime!

Qoftë një vit i mbarë për të gjithë ne. Gëzuar!

Kryetar

Nazif Cungu

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!