KF Deçiq në duart e Viktor dhe Leon Dreshaj?

Siç mësojmë jozyrtarisht Klubi Futbollistik Deçiq nga Tuzi në të ardhmen do të menaxhohet dhe finansohet nga vëllezerit Viktor dhe Leon Dreshaj nga Tuzi.

KF Deçiq aktualisht është në Ligen e dyte Malazeze./Malësia.ME/

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!