Presidenti Ilir Meta mbërrin në Guci

Presidenti i Republikës së Shqipërisë z.Ilir Meta ka mbërritur pasditën e sotme në Komunën e Gucisë në Mal të Zi.

Presidenti Meta pritet që nesër më 1 Gusht 2018 të marrë pjesë në manifestimin tradicional kombëtar “Mirësevini në Alpet Shqiptare” që mbahet në Vuthaj të Gucisë.

Nesër është dita e tretë e festivalit dhe fillon në ora 12:00.

Fotografia e Ilir Meta

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!